(0224) 452 48 97

TEMA; Yapı malzemeleri sektöründe, bir pazarlama-satıs firması gibi gözükse de, aslında arkasında 40 yıllık Plastik Üretim tecrübesi bulunmaktadır.

İlk olarak Akkurt şirketi üretimi olan plastik rezervuar satışlarıyla ticari faaliyetlerine başlayan TEMA; yıllar içerisinde kendi bünyesinde oluşan 7 üretim şirketi ile gömme rezervuar-iç takımlar-klozet kapakları  (thermoplast ve duroplast ) duş setleri, banyo aksesuarları, bedensel engelli grubu, ıslak hacim, paslanmaz grubu ve armatür gibi ana ürün gruplarının pazarlama-satış anlamındaki tüm faaliyetlerini günümüz modern teknolojisini en iyi şekilde kullanarak gerçekleştirmektedir.

Bugün iç pazarda; yedi coğrafi bölgede ve on beş bölgeye hizmet veren satış yöneticiliğiyle ''Tema Banyoyu Tamamlar'' sloganı, sektörde her geçen gün daha iyiye hedefleyerek, İç Pazarda Lider Türk Firması olmak TEMA markasının öncelikli hedefleri arasındadır.

Tema; pazara sunduğu ürün gruplarında, sektörün önemli bir oyuncusudur ve bir çok ilk'e imza atmıştır. Mesela, Ana ürün gruplarından biri olan rezervuar iç takımlarında ,Türkiye'de ilk ( TSE – 823) rezervuar iç takım standart onay belgesi, ilk 3-6 litre kademeli boşaltma sistemi gibi örnekleri vermek mümkündür. Yaklaşık otuz bin metre kare kapalı alanda, üç yüze yakın kişiden oluşan takım ruhuyla, müşteri memnuniyetini esas alan, paydaşların dengeli mutluluğunu gözeten bir yaklaşıma sahiptir.