(0224) 452 48 97

SFA 50 yılı aşkın bir süredir, “herkese evlerinin her yerinde çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde, tuvalet, banyo ve mutfak monte edebilme imkanı” sunmaktadır. Meşhur SANIBROYEUR SFA® icat eden grubumuz, banyo ekipmanları sektöründe dünya liderleri arasında bulunmaktadır. «Fransız mühendisliğinin» yüksek teknolojisini ve kalitesini temsil eden ürünlerimiz, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Bunu başarmak için, araştırmacılar ve mühendisler sürekli olarak, çevre ve teknoloji standartlarına uygun, yüksek teknoloji içeren yenilikçi ürünler tasarlamaktadırlar. Entegre üretim tesislerimiz ve ARGE’ye tahsis edilen önemli kaynaklar sayesinde, SFA grubu, öğütücü ve pompa ürünlerine ait geniş ürün yelpazesini, kendi şubeleri veya yetkili distribütörleri aracılığıyla, evlere, teknelere ve toplu tesislere kısacası bütün dünyaya sunmaktadır.

Grup ayrıca (kuruluşundan itibaren) arıtma tesisleri ekipmanları da pazarlamaktadır. Elde ettiğimiz teknolojik uzmanlık ve piyasa bilgimiz, grubumuzun ürün yelpazesini geliştirmesini, balneoterapi ve banyo pazarlarında başarıyla büyümemizi sağlamıştır.

Yenilik, endüstriyel verimlilik ve kaliteli müşteri hizmetleri, personelimizin çalışmalarında her gün büyük bir tutkuyla sürdürdüğü ve paylaştığı değerlerdir : SFA milyonlarca kullanıcısına vermiş olduğu hizmeti dün olduğu gibi, bugün ve yarın da aynı kalitede sunmaya devam edecektir.